Na rozstaju dróg spotkaj siebie

na rozstaju dróg spotkaj siebie

NA ROZSTAJU DRÓG SPOTKAJ SIEBIE

Jesteś w relacji monogamicznej, poliamorycznej, formalnej, nieformalnej, jawnej, niejawnej, lecz myślisz o rozstaniu. Przeżyłaś zawód, zdradę i nie wiesz, co dalej, emocje nie pozwalają Ci skupić się na Twoim życiu. Rozstanie nie było Twoim wyborem ani Twoją decyzją i jest Ci trudno poukładać sobie życie na nowo. Odeszłaś, odszedłeś, lecz coś nie daje Ci iść przed siebie. Twoje rozstanie to zamierzchła przeszłość, może nawet jesteś w nowej relacji, lecz czujesz, że ta przeszłość jest nadal w Tobie żywa.

Jeżeli bliska jest Ci którakolwiek z powyższych sytuacji i pragniesz coś zmienić, uzdrowić. Pragniesz odkryć, jak być i żyć w obliczu wyzwań, przed którymi stanęłaś bądź stanąłeś, to zapraszam Cię serdecznie do siebie.

Problemy z każdą relacją zaczynają się rozwiązywać, kiedy zwrócimy się do siebie, zadbamy o siebie, spotkamy siebie. Wtedy mogą się wysycić emocje, uzdrowić rany, pojawić się rozwiązania.

Jakby to było zaciekawić się sobą? Co czujesz? Czego pragniesz, Ty, nie świat? Kim jesteś? Być może w tym szukaniu siebie mają szansę pojawić się emocje, które umożliwią nowe wglądy, nowe możliwości. Być może pojawią się rozwiązania lub ich zapowiedzi, które nigdy jeszcze nie przyszły Ci do głowy. Może odejdziesz. Może zostaniesz. Może odkryjesz coś, o co tu naprawdę chodzi. Może zobaczysz coś, czego nie widziałaś, nie widziałeś wcześniej. Może ważna dla Ciebie osoba ukaże Ci się w innej odsłonie niż do tej pory. Może pojawi się przestrzeń, żeby zobaczyć siebie i drugą osobę przez inne niż dotychczas filtry.

Jakby to było zobaczyć, usłyszeć, poczuć, otulić, ukochać i spotkać siebie. Tak, aby z czasem stało się dla Ciebie jasne, jak chcesz się spotykać lub rozstać z ważną dla Ciebie osobą.

Zapraszam wszystkich ciekawych bogactwa niepozornych skarbów pojawiajacych się na drodze życia oraz darów życia zapakowanych być może czasami w niezbyt wyględny papier pakowy, a może nawet w brudną gazetę. Być może ciekawi Cię, co też to życie podstępnie chce Ci podarować cennego dla Ciebie i tylko dla Ciebie.

Zapraszam Cię do spotkania ze sobą, z mądrością Twojego umysłu, serca, ciała i ducha, a także do wspólnego bycia w szacunku i zaufaniu. W kameralnej grupie będziemy się zaciekawiać, słuchać, mówić, tańczyć, rysować, rozmawiać, pisać. I w tym będziemy wspólnie i każda, każdy z osobna odkrywać swoje własne skarby. Będziemy spotykać siebie. Bo w życiu dokądkolwiek pójdziemy, z kimkolwiek będziemy, zabieramy tam ze sobą siebie.

Warsztat poprowadzę w duchu Zen Coachingu oraz NVC, czerpiąc z bogactwa mocy intencji, uważności, mądrości umysłu, serca, ciała i duszy, skarbów focusingu, Terapii Tańcem i Ruchem, Laban Bartenieff Movement System oraz ze swojego doświadczenia z towarzyszenia i wspierania osób w byciu ze sobą i rozstawaniu się.

MIEJSCE
Studio Moonshot
Aleje Ujazdowskie 24/39a
domofon 111
Warszawa

CZAS
sobota 05.12.2020 10:00 – 19:00
niedziela 06.12.2020 10:00 – 17:00

FLOW
600 zł

ZAPISY:
kasia@apu.pl

Kasia Nowak-Kawałowska 516 046 377