KOGO WIDZISZ GDY NA SIEBIE PATRZYSZ?

kogo widzisz gdy na siebie patrzysz

„KOGO WIDZISZ GDY NA SIEBIE PATRZYSZ?”

Zapraszam Cię na cykl 4 mini warsztatów w ramach projektu „Kogo widzisz gdy na siebie patrzysz?”

Na 4 cotygodniowych, majowych, wieczornych spotkaniach w zaciszu domowym, w byciu, w połączeniu ze sobą i swoim oddechem, w naturalnym ruchu i tańcu będziemy od wewnątrz i od zewnątrz przyglądać się sobie, zaciekawiać się tym, kogo i co w sobie widzimy.

Czy widzimy siebie tylko oczami?
Czym jeszcze możemy siebie zobaczyć?
Czy patrząc na siebie widzimy siebie?
Jak możemy patrzeć, aby siebie zobaczyć?
Kto decyduje, kogo widzimy w sobie, o sobie i na sobie?
Czy nasze patrzenie i widzenie siebie się zmienia i od czego zależy?
Kogo możemy w sobie zobaczyć?

W spotkaniu ze sobą, na podłodze, na fotelu, w oddechu, w ruchu, w bezruchu, w słowach, w czuciu, w przypływie życia, zapraszam Cię do zaciekawiania się sobą oraz bogactwem Twoich wymiarów wewnętrznych i zewnętrznych, do odkrywania, kogo widzisz gdy na siebie patrzysz?

Warsztaty, które poprowadzę będą zanurzone w mojej pasji przyglądania się sobie i odkrywania siebie co chwilę na nowo, w ciekawości siebie i otwartości na wszystkie swoje odsłony. Głęboko wierzę, że my sami najlepiej wiemy, kim jesteśmy w każdym momencie. Nasze spotkania będą inspirowane moimi osobistymi wglądami i wnioskami z praktyki Zen Coachingu, Terapii Tańcem i Ruchem, Laban Bartenieff Movement System, medytacji, praktyki świadomego oddechu, tai chi, jogi, tańca intuicyjnego, Movement Medicine, GaGa, Windstyle, focusingu, mindfulness.

MIEJSCE
Online, platforma Zoom – czyli w sensie gdzie chcesz;)

CZAS
4 poniedziałki maja 2021
10.05, 17.05, 24.05, 31.05
19:00 – 20:30

INWESTYCJA
To będzie grupa zorganizowana w energii serca, czyli w energii bezwarunkowości, zatem każdy będzie miał wybór, czy chce zapłacić czy nie. Wysokość wybranej opłaty pozostawiam do indywidualnej decyzji. I jak wybierzesz, tak będzie ok. Zapraszam do przyjrzenia się swoim myślom i emocjom w związku z taką formułą. Świadomie nie określam tych spotkań jako bezpłatnych czy darmowych, ponieważ one nie są ani bezpłatne ani darmowe. Odkryj, jakie są. Taka forma jest częścią procesu poznawania siebie.

ZAPISY
https://forms.gle/DfetUrteu4bkk7rk8

KONTAKT
kasia@apu.pl
516046377